Bielizna dla wymagających kobiet

przez Beauty-Forum
Bielizna dla wymagających kobiet

Dobrze dobrany stanik jest w stanie fantastycznie wyeksponować walory sylwetki. Może zebrać piersi, nadać im zaokrąglony kształt optycznie zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar. I dlatego właśnie wybór konkretnego rozwiązania jest zależy od potrzeb, gustu, kreacji, ale zawsze powinno być wygodnie i efektownie. Niezmiennie dużym powodzeniem cieszą się biustonosze push-up. To idealne rozwiązanie dla pań, które mają małe piersi.

Moda na biustonosze push-up

Biustonosze push-up mają specjalną konstrukcję. Poza tym niektóre modele mają także wymienne wkładki, które dodatkowo powiększają optycznie piersi. Sam stanik rewelacyjnie podnosi i eksponuje piersi, a tym samym sprawia, że można poczuć się pewniej. Warto pamiętać o tym, że biustonosze push-up to szereg różnorodnych modeli – zarówno pełnych, jak i niezabudowanych, więc każda z pań w kolekcjach może znaleźć coś idealnego dla siebie.

Rozmiar ma znaczenie

Jak w przypadku każdego innego stanika także tu niezwykle istotne jest idealne dopasowanie rozmiaru. Biustonosze push-up to modele do zadań specjalnych – podnoszą i kształtują biust oraz świetnie eksponują. I dlatego chętnie sięgają po nie panie w różnym wieku oraz bardzo różnym guście. Poza krojem dodatkowy efekt dają także specjalne wkładki oraz ściągacze, które unoszą biust i sprawiają, że staje się on większy i atrakcyjniejszy. Oczywiście kluczowe jest dopasowanie biustonosza do sylwetki. Zbyt duży rozmiar będzie się przesuwać, a zbyt mały sprawi, że ciało będzie narażone na obtarcia, a piersi będą spłaszczone – a nie taki efekt chcemy przecież uzyskać. Zmierz dokładnie obwód pod biustem. Stanik musi się dobrze trzymać i eksponować piersi. Następnie dopasuj rozmiar miseczki i pamiętaj o tym, że z czasem się może się on zmieniać, więc nie kieruj się tym, że od 10 lat kupujesz biustonosze push-up na przykład 80B.

Dobrze dobrany biustonosz push-up to najlepszy przyjaciel kobiety i dlatego panie tak uwielbiają ten model. Z zasady pozwala uzyskać spektakularne efekty bez ingerencji chirurgicznej, ale by świetnie wyglądał, musi być idealnie dopasowany. Najczęściej specjalne wkładki, które oczywiście można wyciągnąć, są wykonane z pianki, gąbki lub żelu silikonowego. Poza tym biustonosz push-up zazwyczaj ma fiszbiny, które podtrzymują biust, choć na rynku pojawiły się także modele bez fiszbin. Wykorzystują one technologię termicznego formowania miseczek. Warto zwrócić uwagę na ich wyprofilowanie – muszą zbierać piersi z boków i wypychać je do góry. Wówczas efekt będzie robił wrażenie nie tylko na paniach.

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej