Operacja nosa: co warto wiedzieć?

przez Beauty-Forum
operacja nosa

Nos bez wątpienia stanowi jedną z najbardziej wyeksponowanych części twarzy. Patrząc komuś „prosto w oczy” już po chwili zauważamy zatem również nos danej osoby – jego kształt czy wielkość. Nic więc dziwnego, że operacja nosa to coraz częściej wykonywany zabieg chirurgiczny.

Czytaj także

3 komentarze

beata 6 listopada 2019 - 13:21

Są kliniki gdzie operacje nosa robią w znieczuleniu miejscowym, a nie ogólnym więc jest mniej nieprzyjemnie w dochodzeniu do siebie po narkozie. Po samym zabiegu przez kilka tygodni byłam obolała, a finalny efekt był widoczny po około sześciu miesiącach.

Reply
smila 22 stycznia 2020 - 16:33

U mnie operacja nosa była wymuszona przegrodą, ale postanowiłam również go trochę zmniejszyć w klinice w Polanicy-Zdroju. Wykonali super robotę, jak zeszła opuchlizna, to nie mogłam uwierzyć, że mój nosek jest taki ładny, malutki, w końcu pasujący do twarzy i naprawdę ładny, blizn nie widać, jestem bardzo zadowolona, polecam.

Reply
alizel 27 lutego 2020 - 19:43

Ja miałam nos zniekształcony po wypadku, ale najgorsze było to, że coraz gorzej oddychało mi sie, czesto chorowałam na zatoki. No i ten okropny garb. Kilka lat w sumie zastanawiałam się nad operacją aż w końcu postawiłam wszystko na jedna kartę. Wiadomo nie za fajny wygląd po operacji, sińce pod oczami, nie da się oddychać, gipsy w nosie…ale dla efektu końcowego warto. W sumie nos jako tako mnie po operacji nie bolał jedynie ten dyskomfort oddychania ustami. Także ja polecam

Reply

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej