Interesujesz się stylizacją paznokci? Te urządzenia kosmetyczne powinnaś znać!

przez Beauty-Forum
Te urządzenia kosmetyczne powinnaś znać!

Manicure hybrydowy jest o wiele trwalszym i wygodniejszym rozwiązaniem od manicure, stworzonego klasycznymi lakierami do paznokci. Wymaga on jednak nieco więcej czasu, jak i produktów do wykonania. Ponadto w tym przypadku niezbędne będą również profesjonalne urządzenia kosmetyczne, takie jak lampa UV/LED, czy frezarka. Jeżeli więc interesujesz się stylizacją paznokci lub planujesz rozpocząć swoją przygodę z hybrydą, zdecydowanie powinnaś zaopatrzyć się w poszczególne urządzenia, o których wspomnieliśmy poniżej!

Lampa do manicure hybrydowego

Podstawowym i najważniejszym urządzeniem kosmetycznym, którego nie powinno zabraknąć zarówno w salonie kosmetycznym, jak i zaciszu domowym (jeżeli wykonujesz manicure lub pedicure hybrydowy samodzielnie) jest lampa do manicure. Odpowiada ona za utwardzanie wszystkich produktów do stylizacji paznokci metodą hybrydową i żelową. Specjalnie wytwarzane przez lampę światło, przedłuża trwałość całej stylizacji, chroniąc ją tym samym przed uszkodzeniami i niedoskonałościami. Hybryda nie jest w stanie utrzymać się na paznokciach nawet przez chwilę, jeżeli nie będzie utwardzona w lampie.

Taka jest tajemnica tego typu stylizacji – jest ona wyjątkowo trwała i odporna, jednak wymaga użycia lampy. Przez pewien czas urządzenie dostępne było głównie w salonach kosmetycznych. Obecnie prawie każda z nas posiada lampę UV/LED w swoim domu. Jest to ogromna oszczędność pieniędzy, gdyż zamiast wydawania pieniędzy co miesiąc na wizytę u kosmetyczki, wystarczy zainwestować raz, a dobrze w dane urządzenie i zacząć samodzielną stylizację paznokci, szlifując jednocześnie swoje umiejętności. Ponadto własna lampa do manicure umożliwi Ci wykonywanie hybrydy nie tylko sobie, ale i swoim bliskim.

Profesjonalna frezarka do paznokci

Kolejnym urządzeniem, które znacząco ułatwia stylizację paznokci, a dokładniej przygotowanie podłoża pod hybrydę jest frezarka do paznokci. Nie jest ona w 100% obowiązkowa tak jak lampa UV/LED, jednak jej obecność stanowi ogromne wybawienie dla wszystkich wielbicielek precyzyjnego manicure. Przed aplikacją jakichkolwiek produktów na płytkę paznokcia należy zadbać o jego powierzchnię i skórki. Mowa o zmatowieniu paznokci, pozbyciu się skórek i nabłonków oraz nadaniu paznokciom określonego kształtu i długości.

Niektóre kobiety sięgają przy tym etapie po kopytko, pilniczek do paznokci lub cążki. Inne natomiast wybierają frezarkę, która pełni szereg dodatkowych funkcji. Przede wszystkim ułatwia ona stworzenie idealnego podłoża pod hybrydę, odsunięcie lub usunięcie skórek i pozbycie się ewentualnych pozostałości po poprzedniej stylizacji. Frezarka do paznokci ułatwia również nadanie paznokciom wybranej długości – jest to bardzo pomocne m.in. w przypadku przedłużania paznokci żelem. Urządzenie jest proste w obsłudze, jednak na początku użytkowania należy zachować ostrożność, aby nie przepiłować lub nie uszkodzić paznokcia. Oba urządzenia kupisz na stronie internetowej ladiosa.pl w niskich cenach!

Materiał zewnętrzny

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej