Pierścionek ze szmaragdem, jako pierścionek zaręczynowy

przez Beauty-Forum
Pierścionek zaręczynowy z szmaragdem

Dziś mężczyźni szukający oryginalnej biżuterii zaręczynowej coraz częściej decydują się na pierścionki ze szmaragdem. Szmaragd wyróżnia intensywny kolor. Dlatego pierścionki z tym kamieniem wzbudzają zainteresowanie i przede wszystkim są magiczne oraz wyjątkowe. Z pewnością nadają się na pierścionek zaręczynowy.

Zielony kamień jako magiczny dodatek

Pierścionek ze szmaragdem zaręczynowy to przepiękna biżuteria. Sam kamień robi ogromne wrażenie. Jest magiczny i wyjątkowy. Znacznie podnosi wartość całego pierścionka. Doskonale łączy się z żółtym złotem. Niesamowite jest w nim również to, że szmaragdy potrafią oddziaływać na wnętrze człowieka. W dodatku świetnie się prezentują.

Co sprawia, że pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem są tak wyjątkowe?

Jak już wiadomo, na wyjątkowość pierścionka wpływa przede wszystkim sam szmaragd. Jest to kamień, który zmienia barwę pod wpływem polaryzacji światła. To dlatego niektórzy uważają, że pierścionek ze szmaragdem ma właściwości magiczne. Skutecznie przyciąga uwagę, a kiedy już skupi na sobie wzrok, uspokaja i koi skołatane nerwy. Być może dzieje się to za sprawą samego koloru. Warto również podkreślić, że dość rzadko spotyka się pierścionki z zielonym kamieniem. Dlatego kobieta, która ma tę biżuterię, może czuć się wyjątkowo, inaczej niż wszystkie kobiety. Wręczając go swojej wybrance, mężczyzna może mieć pewność, że będzie czuła się wyróżniona. Oczywiście pierścionki z innymi kamieniami szlachetnymi też są przepiękne, ale ta rzucająca się w oczy zieleń, to zupełnie inna sprawa.

Oferta na jednym pierścionku zaręczynowym się nie kończy

Warto mieć na uwadze to, że oferta dobrych salonów z biżuterią na jednym pierścionku ze szmaragdem się nie kończy. Także i w tej kategorii jest duży wybór. To znaczy, że mężczyzna może wybrać model skromniejszy, delikatniejszy i w wersji znacznie bogatszej, szeroki, bardziej rzucający się w oczy. Z dużym kamieniem lub z kamieniem mniejszego rozmiaru. Na uwagę zasługują zarówno pierścionki ze złota żółtego, jak i białego. Każdy z nich może być wzbogacony zielonym kamykiem. Wybór ostateczny to już kwestia indywidualnego wyboru.

Ile kosztuje pierścionek z szmaragdem i gdzie go kupić?

Pierścionek zaręczynowy z szmaragdem można kupić w wielu sklepach z biżuterią. Jednak najlepiej wybrać prawdziwy salon jubilerski, oferujący wyłącznie biżuterię najwyższej jakości. Pierścionek zaręczynowy to coś więcej niż biżuteria. Nie powinien być wykonany tandetnie. Kamień musi być osadzony na solidnej podstawie, wykonanej ze złota najwyższej próby. Wśród polecanych znajduje się jubiler GOLD MONEY. To tam można liczyć na duży wybór pierścionków zaręczynowych ze szmaragdem. Kupując pierścionek na zaręczyny, mężczyzna nie powinien zbyt mocno kierować się jego ceną. Zdecydowanie bardziej liczy się tu efekt. Do pierścionka należy obowiązkowo dokupić pudełko. Niech będzie eleganckie i stylowe. A jeśli pierścionek zostanie kupiony w salonie jubilerskim na poziomie, warto by i pudełko było znaczone firmowym logo.

Pierścionki z zielonym kamieniem mają niesamowitą moc. Są tak przepiękne, wyjątkowe i wymarzone, że wręcz trudno będzie się jakiejkolwiek kobiecie jednemu z nich oprzeć. Choć mówi się, że zielony kamyk działa uspokajająco, w tej sytuacji może wywołać nieopisane emocje. Tak wykonany pierścionek symbolizuje elegancję i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych produktów biżuteryjnych. Taką błyskotkę chciałaby mieć w swojej szkatułce każda kobieta. Co więcej, każda chciałaby go nosić na palcu.

Materiał zewnętrzny

 

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej