Pomysły na podziękowania dla gości weselnych

przez Beauty-Forum
Podziękowania weselne

Ślub i wesele to najpiękniejszy moment w życiu każdej Pary Młodej. Od tego momentu dwie osoby postanawiają podążać wspólną ścieżką. Tej chwili towarzyszą wielkie wzruszenia i radość najbliższych. Z pewnością pragniecie, aby ten dzień był niezapomniany. Ponieważ to właśnie ze wszystkimi gośćmi trzeba celebrować te chwile.

Planowanie ślubu wymaga wielu przygotowań. Młoda para musi pamiętać o wielu obowiązkach, rzeczach do zrobienia. Oprócz podstawowych spraw, jak suknia ślubna, garnitur, sala, oprawa muzyczna, czy dekoracje, warto uwzględnić w przygotowaniach inne element, które sprawiają, że przyjęcie będzie kompletne. Jednym, z niezwykle ważnych elementów przygotowań przed ślubem są podziękowania dla gości weselnych.

Sprawdź ofertę zaproszeń i dodatków ślubnych na tronie Amelia-Wedding.

Podziękowania dla gości – magnesy

Podziękowanie dla gości weselnych w postaci magnesów to świetny pomysł na upominek, ale i wspaniała pamiątka. Magnesy można dowolnie personalizować i sprawić, by nabrały wyjątkowego charakteru, kojarzącym się z tym wyjątkowym dniem. Można umieścić na nich inicjały, datę ślubu, motywy, napisy – wszystko zależy od kreatywności! Magnesy to także doskonała okazja do pochwalenia się efektami sesji narzeczeńskiej. Wydruk zdjęcia na magnesie, dodanie inicjałów i daty to wyjątkowa personalizacja, którą goście z dumą eksponują na lodówce. Odtąd będziecie codziennie odwiedzać ich domy i wspominać wielkie wydarzenie, w którym mieli przyjemność uczestniczyć. Bo kto nie kocha magnesów? To gadżet, z którym spotkamy się w każdym domu. Niech i Wasz stanie się częścią kolekcji.

A może coś słodkiego? 

Słodki prezent to świetny pomysł na rozpoczęcie wesela. Czekoladki, w jako podziękowanie dla gości, są idealnym prezentem dla dorosłych i najmłodszych na przyjęciu. Drobne słodkości ułożone na talerzach gości słodko umilą czas w oczekiwaniu na główne danie i zabawą do białego rana. Wszyscy kochają słodycze, więc możesz bez obaw podarować je każdemu. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja na stołach i talerzach, a także jako prezent na zakończenie ślubu, który zabiorą ze sobą. Czekoladki mogą stanowić także doskonałe dopełnienie słodkich stołów, czy candy barów. Oprócz standardowych słodkości dla wszystkich gości weselnych, jak ciasta, babeczki, można dodać także personalizowane czekoladki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Krówki to niezwykle popularne słodycze, które wszyscy dobrze nas znają. W końcu to nasi rodacy stworzyli legendarną recepturę, która od lat cieszy nasze słodkie podniebienia. Tradycyjnie, znane są przede wszystkim, jako miękkie cukierki mleczne z ciągliwym nadzieniem. Połączenie masła, cukru i mleka tworzy słodką przekąskę popularną wśród dorosłych i dzieci. Krówki na wesele to jedna z możliwości podarowania gościom. Możesz trochę zmienić kolejność i dać im krówki weselne przed ceremonią. Pamiętaj jednak, że takie czekoladki czy krówki powinny mieć wasze imiona, inicjały i datę wesela. 

Przeczytaj więcej o podziękowaniach dla gości weselnych: https://amelia-wedding.pl/blog/co-na-upominek-dla-gosci

Jak podziękować gościom weselnym?

Idealny prezent na podziękowania dla przybyłych gości weselnych? Na pewno powinien być taki, aby wywołał pozytywne emocje i uśmiech na twarzy. Warto, aby był spójny z Waszym ślubem i pasował do jego wystroju. Co więcej, niech upominki wręczane gościom pasują do Pary Młodej, indywidualnych upodobań i zainteresowań. Goście weselni z pewnością docenią drobny prezent i gest, że zechciano podziękować im za przybycie i wspólną zabawę.

Materiał zewnętrzny

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej