Upominek na roczek – co kupić?

przez Beauty-Forum
Upominek na roczek

Pierwsze 12 miesięcy życia to bardzo ważny okres. Dziecko zmienia się zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Z tego powodu podarunek wręczony na tę okoliczność musi być jedyny w swoim rodzaju. Jaki gadżet przyda się 12-miesięcznemu dziecku? Na co zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiedni produkt? Sprawdź, jak wygląda perfekcyjny podarunek na pierwsze urodziny?

Gadżety – pomoc dla opiekunów

Malutkie niemowlaki nie rozumieją swoich urodzin. Dlatego w wielu przypadkach dobrym pomysłem na podarek są produkty, które ułatwiają życie rodziców. W każdym wypadku można dopytać, jakie wyposażenie będą praktyczne. W wielu przypadkach lepiej zrzucić się na droższy podarek w kilka osób. Może to być np. elektroniczna niania czy nosidełko.

Podarek na pierwsze urodziny mogą stanowić też ubranka dla dziecka. Rosnący niemowlak potrzebuje nieustannych zmian dużej części szafy. Tak częste kupowanie nowych ubrań łączy się z sporymi wydatkami. Z tego powodu można odciążyć mamę i tatę w tym zadaniu. Oprócz klasycznych części garderoby przydatne mogą być kapelusze lub kombinezony przeciwdeszczowe.

Zabawki interaktywne – poszerzanie wiedzy i poznawanie świata

Specjaliści zajmujący się tematem rozwoju niemowlaków mówią jasno, że stymulacja zmysłów we wczesnych etapach życia ma kluczowe znaczenie. Zabawki edukacyjne dla rocznych pociech działają na wzrok, dotyk, słuch, a nawet węch i smak. Najczęściej wykonane są z materiałów o ciekawych strukturach. Mają też odpowiednio dopasowane kolory. Co więcej, mogą błyszczeć i wydawać różne dźwięki i zapachy.

Wybierając zabawki dla malucha, warto wskazać zmysł, który chce się rozwijać. Jeśli dziecko ma już sporo produktów, które działają na dotyk, to więcej sensu będzie miał wybór pozytywki lub grzechotki. Obecnie można również szybko wyszukać gadżety, które rozwijają wszystkie zmysły w tym samym czasie. Należy jednak pamiętać, że upominek musi być prawidłowo dostosowany do wieku i zdolności dziecka.

W jaki sposób wybrać zabawkę sensoryczną?

Producenci zabawek edukacyjnych muszą podawać informację o przeznaczeniu swojego gadżetu. Na opakowaniach można zobaczyć wiek dziecka, dla którego dedykowany jest dany element. Jest to kluczowy czynnik przy wyborze zabawki sensorycznej. Ważnymi kryteriami są też pasje i faza rozwoju malca. Nieodpowiednio dopasowane gadżety mogą stresować i nieść ze sobą zmęczenie. Z tego powodu wybór zabawek na pierwsze urodziny powinien być zawsze dobrze przemyślany.

Wysokiej jakości zabawki – w jakim sklepie można je kupić?

Podarunki dla najmłodszych muszą spełniać surowe normy dotyczące bezpieczeństwa. Z tego powodu zabawki dla dzieci warto kupować w zaufanych miejscach. Jednym z najbardziej doświadczonych producentów jest sklep Noski Noski. W asortymencie można znaleźć różne gadżety dla maluchów w każdym wieku. Dostępne są też akcesoria, które mogą uprościć obowiązki takie jak przewijanie czy ubieranie malca.

Przede wszystkim warto zainteresować się kategorią zabawki kreatywne. Można wyszukać tam wyjątkowo przydatne gadżety, które spodobają się zarówno malcowi, jak i mamie i tacie.

Materiał zewnętrzny

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej