W co inwestują nowoczesne kobiety?

przez Beauty-Forum
W co inwestują nowoczesne kobiety

Aby poważnie podejść do tematu, musimy zinterpretować sobie sylwetkę nowoczesnej kobiety oraz inwestycji. Niejedna Pani zapytana o inwestowanie, najpewniej zaczęła by wymieniać swoje własne “inwestycje” w torebki, w szpilki, w sukienki, w kosmetyki, w siebie i tym podobne zachcianki konsumenckie. Nic w tym złego. W końcu nie jedna z nas ma szafę pełną butów czy torebek, które kupuje od lat a większości nawet nigdy nie założyła. Niestety z inwestycją ma to niewiele wspólnego, bo o ile ciuchy markowe można odsprzedać to nie słychać aby ktoś zbił na tego typu “inwestycjach” pokaźny majątek.

Kto to jest nowoczesna kobieta?

To zdecydowanie osoba o szerokich horyzontach myślowych. Niezaszufladkowana w kanonach stylistycznych, światopoglądowych. To kobieta, która ma pomysł na siebie. Często dzieli karierę ze szczęśliwą rodziną i która ma czas dla tej rodziny. A jeśli nie jest zamężna, to robi to z przyjaciółmi. Nie jest zaborcza, potrafi dyskutować na wiele tematów i niekoniecznie jest osobą, która osiągnęła finansowy sukces. W końcu jest mnóstwo ciekawych, otwartych na nowoczesność kobiet, które zamiast gonić za finansami poświęciły się podróżom, kulinariom, pisaniu, nauce itp.

Finanse nie są wyznacznikiem sukcesu, a tym bardziej nowoczesności. Znam wiele kobiet, które zainwestowały w siebie, poznały “starego i bogatego” i teraz inwestują swój czas w wizyty u kosmetyczki. Czy to kobiety nowoczesne? Zdecydowanie nie. To kobiety kupione. I chwała im za to jeśli takie życie jest dla nich i życzę aby trwało do końca, a nie tylko do momentu, gdy mąż znajdzie młodszą i ciekawszą.

Unicorny

Dzisiaj kobiet nowoczesnych wbrew pozorom jest niewiele. Śmiem sądzić, że w wielu przypadkach wynika to często z kompleksów, jeszcze częściej z braku edukacji. Starsze pokolenie ma coraz trudniej z odnalezieniem się w XXI wieku. Natomiast młode, żyjące z nosem w telefonie życiem Instagram’owych celebrytów ma mały pociąg do pracy, do edukacji, do chęci doskonalenia siebie samych… ale nie u kosmetyczki. Do doskonalenia swojej głowy, myśli, swojego otoczenia.

Gro kobiet wstydzi się swojego ciała, a tak niewiele z nich własnego rozumu, braku chęci do działania, czy zmian, kiedy czują, że brakuje im czegoś w życiu. Jeśli właśnie poczułaś się obrażona, znaczy, że nie jesteś kobietą nowoczesną. Możesz być sobą dalej. Możesz też podjąć decyzję, że chcesz coś zmienić!

Zainwestuj w naukę

Niby brak czasu, wymówki, apatia, nicnierobienie, a świat leży otworem. Kiedyś dostęp do edukacji był mocno ograniczony. Dzisiaj aby zmienić życie jest zdecydowanie łatwiej. Można iść do księgarni, kupić poradnik, wejść na forum poczytać/popytać albo obejrzeć filmy na YouTube. Znaleźć nowe ciekawe tematy, które być może zamienią się w pasję. Po pół roku oglądania, czytania a może tez praktykowania możesz zostać nie ekspertem, ale nazwijmy to umownie “solidnym młodszym specjalistą” w na prawdę wielu dziedzinach.

Nowoczesne kobiety inwestują w edukację!

Zdecydowanie tak można określić nowoczesną kobietę. W odróżnieniu od “szlachty która nie pracuje” albo “modelek z Instagrama” nowoczesne kobiety pracują w normalnych branżach, prowadzą normalne życie, poszerzają horyzonty, nie boją się nowych technologii, często też inwestują nie tylko w swoją wiedzę, pasje ale też w nowoczesne projekty, które dla większości pań mogą być czarną technologiczną magią. Takim jest chociażby określany przez twórców “edukacyjną platformą przyszłości” projekt ccFOUND. Nowatorskie podejście do połączenia edukacji z technologią blockchain. ccFOUND będzie największym rynkiem wymiany wiedzy i mądrości w Internecie.

Tutaj nie tylko będzie można zdobyć świetną edukację płynącą od innych specjalistów ale także samemu zdobywać reputację, stawać się ekspertem i docelowo sprzedawać własną wiedzę. A zapłatę otrzymasz w kryptowalutach, które będą przynosiły Ci dodatkowy dochód pasywny w postaci dywidendy, bo tak świetnie to zostało wymyślone.

Pomyśl sobie, gdybyś mogła zostać współudziałowcem Facebooka lata temu, kiedy Mark Zukerberg dopiero zaczynał projekt, czy byłaby to dla Ciebie ciekawa perspektywa na przyszłość? Tak wiem, to wszystko skomplikowane. Dlatego zacznij swoją edukację już dzisiaj. Zobacz co o tym niesamowitym projekcie mówi jego założyciel i CEO Piotr Michalak.

Kru78

Czytaj także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim zaczniesz przeglądać naszą stronę, prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami. Akceptuję Więcej